Bytový projekt „U Dubu" - atraktivní lokalita s vynikající občanskou vybaveností a dopravní obslužností.

EXKLUZIVNÍ LOKALITA

Bytový projekt "U Dubu" je situován na tzv. "Špitálském předměstí". Tento název dala periferii staré Jihlavy poblíž stojící nemocnice.  Areál "U Dubu" vymezený ulicemi Ladova, Dr. Jiřího Procházky a Vrchlického nabídne kromě pěkného bydlení  i nadstandardní zázemí pro parkování. Celý projekt je kombinací bytových jednotek a nebytových prostor, jejichž charakter nejenže nenaruší klid pro bydlení, ale naopak zvýší celkový komfort obyvatel. Za všechny jmenujme např. zubní ambulanci nebo lékárnu.

PARKOVÁNÍ

K standardům moderního a kvalitního bydlení patří kapacitně dostačující a bezpečné prostory pro parkování včetně dobré dopravní obslužnosti. Tyto projekt "U Dubu" naplňuje mírou vrchovatou. Nabízí dostatek parkovacích ploch v režimu dvoupatrových garáží, parkovacích přístřešků nebo nezastřešených parkovacích stání. Vjezd do obytného souboru z ulice Dr. Procházky je pod mechanickou závorou a kamerovým systémem, který sleduje a archivuje dění v podzemních garážích. V rámci parkování je pamatováno i na milovníky motorek a cyklisty.

DOSTUPNOST

K bytovému komplexu se dostanete po městském obchvatu, který je který je napojen na výpadovku na Znojmo či na dálnici D1 (Praha - Brno). Zastávky MHD (autobus, trolejbus) jsou přibližně 5 minut pohodlné chůze. Pokud preferujte cyklistiku, od historického centra Jihlavy Vás dělí cca 10 minut pohodové jízdy relativně klidnými částmi krajského města.

BEZPEČNOST A SOUKROMÍ

Domov má být místem, kde se cítíme bezpečně. Toho jsme si plně vědomi, a proto jsme ve fázi projektové přípravy akcentovali bezpečí a soukromí budoucích majitelů bytových jednotek "U Dubu". Z bezpečnostních prvků jmenujme částečné oplocení areálu včetně  regulace pohybu cizích osob ve vnitřním dvoře. Již existující vrátnice dává na výběr ze tří způsobů dohledu jak nad soukromými tak společnými prostorami: kamerový systém, vrátný nebo kombinaci obou těchto způsobů ostrahy objektu.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Dobré bydlení - to není pouze krásný byt. Kvalitní bydlení, ve kterém se budete cítit dobře a rádi se do něj budete vracet, to je souhra mnoha okolností. Některé z nich jsme vyjmenovali výše. Teď se zmíníme o občanské vybavenosti, která je u bytového projektu "U Dubu" opět ojedinělá. Část Jihlavy, ve které se komplex nachází, skýtá jak volnočasové vyžití, tak dobrou síť obchodů, služeb a škol. Prodejny a služby nezbytné pro každodenní život naleznete na nedaleké Erbenově ulici. Volný čas můžete trávit na ulici Evžena Rošického, kde se nachází plavecký bazén a fotbalové hřiště. Na téže ulici mohou Vaše děti prožít své školní léta v základní a mateřské škole. Výhodná poloha a dostupnost komplexu "U Dubu" však umožňuje rychlé a snadné využití všech zařízení, která se v krajském městě nacházejí. Jistě oceníte blízkost sportovišť a nákupních center na ulici Romana Havelky (Baumax, Hypernova, Vodní ráj, Kaufland). Za snadno a rychle dostupný lze považovat i oblíbený City Park s tím, že další nové služby a obchody jsou přímo v okolí bytového komplexu "U Dubu" buď v přípravě, nebo těsně před dokončením.

 

 

Aktuality

1.9.2016

Prázdninová výstavba Prázdninová výstavba

O prázdninách jsme nezaháleli, stavba je v plném proudu. Těší nás také…

3.5.2016

Výstavba bytového domu G zahájena Výstavba bytového domu G zahájena

Jsme rádi, že můžeme oznámit zahájení výstavby dalšího bytového domu…

Partneři

 

 

 

 

 

 

  

 © 2013 Bydlení u dubu | Autograph | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU